Apple'ın Gizemli Cihazı Ortaya Çıktı!

Teknoloji devi Apple sürekli olarak yeni cihazlar geliştiriyor. Apple'ın bu anlamda geliştirdiği yeni bir cihazı ortaya çıktı. İşte Apple'ın yeni cihazı!

Apple'ın Gizemli Cihazı Ortaya Çıktı!
Apple'ın Gizemli Cihazı Ortaya Çıktı! Burak AYDIN
Bu içerik 428 kez okundu.

Apple'ın bilindiği gibi sürekli olarak yeni patentler alıyor ve yeni ürünler üzerinde çalışıyor. Apple'ın daha önceden almış olduğu pek çok patente dair haberler ortaya çıkmıştı. Apple'ın şimdi ise patent değil yeni bir cihaz üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Apple'ın yeni bir ürün üzerinde çalışıyor olması elbette ki pek çok kişiyi heyecanlandırmaya yetti diğer bir yandan Apple'ın geliştirdiği bu ürünün bir 4K Apple TV olmadığı da belli oldu. 

Sızdırılan bir bilgiye göre ürünün ne olduğu konusu henüz netleşmiş değil. Ancak Bluetooth ve NFC kablosuz özelliğine sahip olan bu ürünün, bir kapı giriş sistemine ilişkin bir çalışma olduğu ilk tahminler arasında kendine yer buluyor. Apple'ın bu yeni özelliği NFC özellikli bir rozet okuyucusu olarak karşımıza çıkabilir. Diğer bir yandan Apple bu ürünü kendi içinde üretip kullanabilir. 

Apple'ın bu yeni icadı üzerinde ortaya çıkan yeni bir iddia ise Apple'ın bu gizemli ürününün, Apple'ın Nisan 2017'de açacağı yeni merkezi olan Apple Park'a anahtarsız girişi sağlamak adına kullanılacağı yönünde. Bakalım Apple'ın ub ürünü ne amaçla kullanılacak. 

 

apple bluetooth nfc apple park
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi