Instagram Canlı Yayın Özelliğine Önemli Bir Özellik Geldi!

Facebok’un sahibi olduğu sosyal medya platformu Instagram’a kısa bir süre önce gelen canlı yayın özelliği önemli bir özellikle buluştu.

Instagram Canlı Yayın Özelliğine Önemli Bir Özellik Geldi!
Instagram Canlı Yayın Özelliğine Önemli Bir Özellik Geldi! Burak AYDIN
Bu içerik 430 kez okundu.

Facebook her an büyümeye devam ederken Facebook’un sahibi olduğu platformlar da güçlerine güç katmaya devam ediyor. Facebook’un önemli platformlarından birisi olan Instagram’a kısa bir süre önce canlı yayın özelliği gelişmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Instagram’a gelen canlı yayın özelliği Faebook’ta olduğu gibi kayıt edilemiyordu. Facebook’ta kullanıcılar yayın yaptıktan sonra görüntüleri kaydedebiliyordu.

Instagram’a gelen bu yeni özellikle birlikte kullanıcılar artık canlı yayınları kaydedebilecekler. Instagram kullanıcılarının canlı yayın yapmasının ardından yayın sonlandırıldığında Instagram kullanıcılara bu yayını ne yapmak istediklerini soracak. Kaydedilen yayınlar, kullanıcıların profilinde sürekli olarak duracak.

Instagram’a gelen canlı yayın ve hikâye özelliğinden sonra en önemli özellik olan canlı yayını kaydetme özelliği iOS ve Google Play Store üzerinden indirilen son Instagram sürümüyle kullanıcılara sunulacak. Bakalım kullanıcıların Instagram’ın bu özelliği kullanıcılar tarafından sevilecek mi? 

instagram live video save kaydet canlı yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi