Instagram Yeniden Çöktü!

Popüler sosyal medya platformu olan Instagram yeniden çöktü. İşte Instagram'ın çökme nedeni.

Instagram Yeniden Çöktü!
Instagram Yeniden Çöktü! Burak AYDIN
Bu içerik 536 kez okundu.

Facebook tarafından satın alındıktan sonra büyük bir değişim gösteren Instagram kullanıcıların vazgeçilmez adreslerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak son zamanlarda Instagram'da çökme sorunu kullanıcıların peşini bırakmazken bir çökme sorunu daha yaşanıyor.

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Instagram geçtiğimiz günlerde arka arkaya iki gün boyunca  çökme sorunu yaşamıştı. Instagram'ın pek çok kişi tarafından kullanılmasıyla birlikte kullanıcılar için çok önemli bir yer haline gelen Instagram'ın dünya genelinde neden çöktüğü bilinmezken Instagram bir kez daha çöktü.

Bugün akşam saatlerinde başlayan Instagram'a erişim sorunu kendini dünyanın her yerinde gösterdi. Instagram'ın neden çöktüğü pek çok kişi tarafından merak edilirken konuyla ilgili olarak Instagram henüz açıklama yapılmadı.

Dünya genelinde son zamanda medyana gelen siber saldırılan sonucunda dünyada pek çok önemli şey oldu. Bu sorun neticesinde Instagram'ın çöküp çökmediği bilinmezken bu sorunun neden kaynaklandığı Instagram açıklamasıyla netleşmesi sonucunda ortaya çıkacak. 

instagram facebook sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi