YouTube Para Kazandıran Partnerlik Programında Değişikliğe Gitti!

Popüler video izleme platformu olan YouTube izlenmelere göre para kazandıran partnerlik programında değişikliğe gidiyor.

YouTube Para Kazandıran Partnerlik Programında Değişikliğe Gitti!
YouTube Para Kazandıran Partnerlik Programında Değişikliğe Gitti! Burak AYDIN
Bu içerik 718 kez okundu.

Popüler video izleme platformu YouTube 5 yıl önce kullanıcıların izlenmelerle birlikte para kazanacağı partnerlik programını duyurmuştu.

Ancak  YouTube'un bu videonun izlenme sayısının artmasıyla birlikte para kazandıran yönteminde pek çok açık bulunuyordu ve bu sebeple pek çok kişi mağdur oluyordu.

YouTube'un duyurduğu yeni partnerlik programıyla birlikte artık kanalın görüntülenme sayısı 10.000'e ulaşmayan kanalların içeriklerine ödeme yapılmayacak. YouTube bu sayede kanalın yasal içerik üretip üretmediğini de görmüş olacak.

YouTube'da uygulamaya geçilecek olan bu yeni dönemle birlikte kanal artık 10.000 görüntülenmeye ulaştığında kanal YouTube tarafından incelenmeye alınacak. Eğer ki yürütülen bu inceleme sonucunda kanal YouTube'un politikasına ters düşüyorsa o zaman kanal YPP yani YouTube Partner Program'a dahil olmayacak.

youtube

Bakalım YouTube'un bu yeni politikasıyla birlikte YouTube'da kaliteli içerikler artacak mı  ve beklendiği gibi haksızlıkların önüne geçilecek mi?

youtube video görüntülenme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi