Youtube'daki Aylık Ziyaretçi Sayısında Mükemmel Artış

Dünya üzerindeki en büyük video paylaşım ağlarından biri olan YouTube'un güncel durumdaki istatistikleri resmi bir şekilde paylaşıldı.

Youtube'daki Aylık Ziyaretçi Sayısında Mükemmel Artış
Youtube'daki Aylık Ziyaretçi Sayısında Mükemmel Artış Mahmut Şahan
Bu içerik 711 kez okundu.

Dünya üzerindeki en büyük video paylaşım ağlarından biri olan YouTube'un güncel  durumdaki istatistikleri resmi bir şekilde paylaşıldı. Youtube video paylaşım ağı, aylık  olarak 1.5 milyar  tane aktif kullanıcıya sahip bir durumda.

YouTube'a ait olan güncel istatistikleri geçmiş olduğumuz gün Los Angeles'ta yapılan bir konferansta açıklandı. VidCon ismine sahip YouTube yıldızlarının hayranlarını ile tanışabilecek oldukları bu konferansta YouTube ile ilgili çok önemli açıklamalarda gerçekleştirildi.

YouTube video paylaşım ağının CEO'su  görevinde bulunan Susan Wojcicki, YouTube'un sürmekte olan başarısı ve de büyümesi ile alakalı bir takım güncel istatistikleri yayımladı. En  fazla dikkat çekenlerden biri ise, YouTube üzerindeki 1,5 milyar tane aktif aylık oturum açmış durumdaki kullanıcıya ulaşabilmesi oldu. Pek çok kişi YouTube üzerinde oturum bile açmamış olabileceğinden dolayı, aylık bir şekilde YouTube kullanıcılarının sayıları asıl olarak daha fazla.

Şirket öte yandan, TV  ile ilgili platformunun YouTube'daki en hızlı büyümekte bulunan alanı olduğunu açıkladı. Yani bu görünüşe bakılır ise, son dönemlerde YouTube akıllı televizyonlar ve de Google Chromecast ile birlikte oturma salonlarına da çok hızlı bir şekilde giriş yapmış oluyor.

Farklı bir istatistik de ise; insanlar bir tane mobil cihaz üstünden artık YouTube'da günlük bir saat ortalama video izlemekte. Genel bir şekilde düşündüğünüzde  ise bu fazlası ile uzun bir zaman.

youtube los angeles vidcon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi