Galaxy S8’in Hangi Aksesuarlarla Geleceği Belli Oldu!

Samsung’un kısa bir süre sonra tanıtılacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S8 merakla beklenirken Galaxy S8’in kutu içeriğinin ne olacağı belli oldu!

Galaxy S8’in Hangi Aksesuarlarla Geleceği Belli Oldu!
Galaxy S8’in Hangi Aksesuarlarla Geleceği Belli Oldu! Burak AYDIN
Bu içerik 923 kez okundu.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in tanıtılacağı tarihe çok az bir süre kalmışken Samsung’un merakla beklenilen yeni amiral gemisinin kutu içeriğinin ne olacağı merak ediliyordu. Sonunda Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisinin kutu içeriği belli oldu.

Bilindiği gibi Samsung pek çok modelinde sade bir kutu içeriği sunuyordu. Görünüşe göre Samsung bu sefer farklı bir yol izleyecek ve daha öncesinde yaptığı hataları bu sefer tekrarlamayacak. Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi kablosuz şarj ünitesi, Galaxy S8 kılıfı ve Power Bank’le gelecek.

Ayrıca bilindiği gibi Samsung’un Harman’ı satın almasıyla birlikte Samsung ürünlerinde Harman’ın ürünleri kullanılmaya başlanmıştı. Samsung’un yeni amiral gemisinde AKG’nin kulaklığıyla birlikte geleceği ortaya çıkmıştı.

Ortaya çıkan yeni görsele görünen parçaların Samsung’un yeni amiral gemisiyle birlikte gelip gelmeyeceği kesin değil. Samsung’un yeni amiral gemisinin kesin kutu içeriğini Samsung’un yeni amiral gemisini tanıttığı etkinlikte ortaya çıkacak. 

samsung galaxy s8 galaxy s8+ akg harman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi