Grid Autosport iOS ve Android'e Geliyor!

90'lı yılların popüler oyunlarından olan TOCA'nın son oyunlarından Grid Autosport iOS ve Android'e geliyor!

Grid Autosport iOS ve Android'e Geliyor!
Grid Autosport iOS ve Android'e Geliyor! Burak AYDIN
Bu içerik 1445 kez okundu.

Codemasters tarafından geliştirilmekte olan ve 2014 yılında PC ve oyun konsolları için sulan Grid Autosport oyunu artık akıllı telefonlarımıza geliyor. Kullanıcıların büyük bir beğeniyle oynadığı Grid Autosport oyunu'nun mobil platformlara gelmesi oyun hayranlarını sevindirdi ancak ortaya çıkan yeni gelişme oyunu bekleyen oyuncuların morallerini bozdu.

Grid Autosport'un mobil oyununu geliştirecek olan Feral Interactive Grid'in mobil oyununun geliştirilmesi için biraz daha zamana ihtiyaç duyduklarını açıkladı. Yapılan açıklamada "Kullanıcılara en iyi arayüzü sunmak ve Grid AutoSport'un performansının en iyi mobil oyun seviyesine yükseltilmesi için biraz daha fazla zamana ihtiyaç duyuyoruz" denildi.

Yapılan bu açıklamanın ardından Grid AutoSport'un iOS platformu için 3 ay ertelendiği açıklanırken Android kullanıcılarının biraz daha uzun bir süre daha beklemeleri gerekecek. Oyunun mobil sürümünün yapımcılığını  üstlenen Feral Interactive Android cihazlar için oyunun bu yılın sonunda geleceğini açıkladı.

Kullanıcılara konsol seviyesinde mobil oyun deneyimi sunacak olan Grid Autosport oyununu bekleyen kullanıcıların görünüşe göre biraz daha beklemeleri gerekecek. 

grid codemasters ios android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi