Metal Gear Solid 5 Oyunu PS Plus İle Beraber Bedava

Sony şirketi son senelerin en büyük bombalarından bir tanesini patlattı ve de Ekim ayı içinde PS Plus platformunun üyelerine ücretsiz bir şekilde Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain oyununun verilecek olduğunu açıkladı.

Metal Gear Solid 5 Oyunu PS Plus İle Beraber Bedava
Metal Gear Solid 5 Oyunu PS Plus İle Beraber Bedava Mahmut Şahan
Bu içerik 761 kez okundu.

Sony şirketi son senelerin en büyük bombalarından bir tanesini patlattı ve de Ekim ayı içinde PS Plus platformunun üyelerine ücretsiz bir şekilde Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain oyununun verilecek olduğunu açıkladı. Tabiiki de bahsi geçen bu yapımın PlayStation 4 konsoluna özel bir durumda olduğunu da belirtmemiz gerekli.

Hideo Kojima şirketinin Konami şirketi ile yollarını ayırmasından daha önce hazırlamış olduğu ve de  oyun tarihinin en iyilerinden bir tanesi olarak kabul edilmekte olan Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain isimli oyun, PS Plus platformunun üyesi olduğunuz müddetçe kütüphaneniz içerisinde kalmaya devam ediyor olacak.

Burada anlaşılmamakta olan tek durum ise, arada birkaç tane aylık üyelik iptali esnasında neler yaşanabilecek olduğu. Bu süreç içerisinde kütüphanenizden kalkacak olduğu açıklanan yapım tekrardan PlayStation Plus platformuna üye olduğunuz zaman kütüphanenize eklenecek mi bu halen bilinmemekte.

Bundan ayrı olarak PlayStation 4  konsolunun sahipleri Ekim ayı içerisinde, Amnesia: Collection oyununu da ücretsiz bir şekilde edinebilecekler. Amnesia oyununun bu sürümü içinde hem The Dark Descent hem ise A Machine for Pigs ile ilgili yapımları yer almakta.

Ekim ayı içerisinde PlayStation Plus platformunun üyelerinin ücretsiz bir şekilde edinebileceği son oyunlar da PlayStation 3  konsolu için Monster Jam Battlegrounds ile birlikte Hustle Kings ve  de Sky Force Anniversary şeklinde belirlenmiş bir halde. PS Vita konsolunun sahipleri de Hue isimli yapımı ücretsiz bir şekilde indirebilecekler.

sony ps plus metal gear solid 5
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi