PC İçin Okami HD Oyunu Duyuruldu

PlayStation 2 platformu döneminde az bilinen oyunlarından bir tanesi olan Okami. oyunu Capcom'un özenli bir şekilde üzerinde çalışmakta olduğu yapım, oyuncular tarafından tam zamanında bayağı bir sevilmiş ve de PlayStation 2'de mutlaka oynanması gerekli yapımlardan bir tanesi şeklinde seçmiştir.

PC İçin Okami HD Oyunu Duyuruldu
PC İçin Okami HD Oyunu Duyuruldu Mahmut Şahan
Bu içerik 978 kez okundu.

PlayStation 2 platformu döneminde az bilinen oyunlarından bir tanesi olan Okami.  oyunu Capcom'un özenli bir şekilde üzerinde çalışmakta olduğu yapım, oyuncular tarafından tam zamanında bayağı bir sevilmiş ve  de PlayStation 2'de mutlaka oynanması gerekli yapımlardan bir tanesi şeklinde seçmiştir. 

En son Nintendo DS için çıkan Okami ile yine de seriye devam ettiklerini belirten Capcom, 2010 senesinden sonra seriyi unutmuş gibi davranıyordu.

Daha önce Capcom'un Okami için birkaç yönde ilerlediğini bahsetmiştik. Yeni versiyon olacak olan Okami HD, PlayStation 4 ve Xbox One için duyurulmuştu. PC platformuna gelip gelmeyeceği merak konusuydu. Capcom'dan açıklanan bilgiler, Okami HD'nin PC'de de bulunacağını gösteriyor. Çıkış tarihini 12 Aralık olarak belirten Capcom, Okami HD için özel bir fragman yayınladı.
 

Oyunculara 4K seçeneği sunacak olan oyun, aynı zamanda PS2 versiyonundaki gibi 4:3 görüntü seçeneği de sunacak. Capcom'un kendine ait özelliği olan yüklenme sıralarındaki aktif oyunlar, Okami HD'de de bulunacak. İlk oyunun hikayesini bize tekrar yaşatacak olan Okami HD, 12 Aralık 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarında satışa sunulacak.

okami okami hd capcom
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi