PUBG'nin 20 Dolar Tutarındaki Eşyasının Fiyatı 100 Dolara Çıktı

PUBG isimli oyun bu senenin en büyük sürprizlerinden bir tanesi oldu. H1Z1‘in oyun modu içerisinden esinlenilerek çıkartılmış olan PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli oyun aylar içinde 10 milyondan çok satıp herkesin ilgisinin odağı durumuna geldi.

PUBG'nin 20 Dolar Tutarındaki Eşyasının Fiyatı 100 Dolara Çıktı
PUBG'nin 20 Dolar Tutarındaki Eşyasının Fiyatı 100 Dolara Çıktı Mahmut Şahan
Bu içerik 1566 kez okundu.

PUBG isimli oyun bu senenin en büyük sürprizlerinden bir tanesi oldu. H1Z1‘in oyun modu içerisinden esinlenilerek çıkartılmış olan PlayerUnknown’s Battlegrounds  isimli oyun aylar içinde 10 milyondan çok satıp herkesin ilgisinin odağı durumuna geldi. Bu şekilde büyük olan popülerlik, özellikle de oyuncular kısmında belli saplantıların da oluşabilmesine sebep oldu.

Bazı durumlarda oyun kozmetikleri bir an içerisinde ana oyunun önüne geçebilmeye çalışmaktadır. İşte bu ise tam olarak o şekilde bir durumdur. Ayların öncesinde Steam Market üstünde yalnızca 20 dolar tutarında satışta bulunan kırmızı bandana şu anda 1.000 dolar tutarındaki inanılamayacak bir fiyata alıcı beklemekte. İşin en garip bölümü alıcı da bulmuş bir halde. Parasını harcamayı sevmekte olan bir oyuncu PUBG  oyunu için kırmızı renkli bandanayı 1.000 dolar tutarındanda satın aldı.

Aslına bakacak olursanız bu bandana o şekilde inanılmaz özel bir üründe de değil. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun ön sipariş paketi içinde verilmekte olan bir kutunun içerisinden çıkmaktaydı. İnsanlar bu oyunu yaklaşık olarak 40 dolara yakın bir fiyatla satın alarak, bandanayı ise 20 dolara satmaktalar böylelikle oyunu %50  oranında bedavaya getirmektelerdi.

Şimdi de 20 dolar tutarına satılmakta olan o bandanaların değeri ise 1.000 dolara çıkmış bit durumda. Zamanında bu bandanayı 20 dolar tutarından satanların durumunu düşünmeyi bile istememekteyiz..

pubg h1z1 steam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi