Razer Şirketinin Telefonu İlk Kez Görüntülendi

Bir zamandan beri gündemde bulunan Razer Phone modeli bugün ilk görsel ile karşımıza çıkmış oldu. Fazlası ile güçlü bir donanım özelliklerine sahip olarak geleceği ortaya çıkmış bulunan Razer Phone şimdi ise sızdırılmış bir görüntüyle karşımızda.

Razer Şirketinin Telefonu İlk Kez Görüntülendi
Razer Şirketinin Telefonu İlk Kez Görüntülendi Mahmut Şahan
Bu içerik 833 kez okundu.

Bir zamandan beri gündemde bulunan Razer Phone modeli bugün ilk görsel ile karşımıza çıkmış oldu. Fazlası ile güçlü bir  donanım özelliklerine sahip olarak geleceği ortaya çıkmış bulunan Razer Phone şimdi ise sızdırılmış bir görüntüyle karşımızda.

Geçmiş olduğumuz gün GFXBench kriter testi içinde karşımıza çıkmış olan bu cihazın böylelikle teknik özellikleri de öğrenilmiş idi. Merak edilmiş olan bir başka detay olarak öne çıkan tasarımsa bugün itibari ile şekillenmeye başlamış oldu.

Techbyte'ın tarafından ortaya çıkartılmış olan görselde telefonun arka bölümünü görmekteyiz. Büyük bir şekilde yerleştirilmiş olan Razer logosunun üst kısmındaysa 2 kamera lensi dikkat çekmekte. Bunun yanında Razer Phone modelinin köşeli  durumdaki bir tasarıma sahip bulunduğu göze çarpmakta.

 

Snapdragon 835 isimli fazlası ile güçlü bir işlemciyle gelecek olduğu açıklanan Razer şirketinin akıllı telefonu, 8 GB'lık bir RAM ve de 64 GB'lık bir depolama kapasitesine sahip durumda bulunacak.

5.7 inçlik bir büyüklüğe sahip 16:9 oranı bulunan Quad HD ekrana sahip olarak gelecek bu modelin arka kısmındaysa 12 Megapiksel özelliğine sahip 2 kamerası yer alıyor olacak. Bu 2 kameranın ise derinlik vermek maksadıyla mı yoksa geniş  bir açı için mi kullanılacak olduğu ise halen bilinmemekte.

Bunun yanında ön kısımda 8 Megapiksellik bir kameranın yer almış olduğu model Android 7.1.1 Nougat sürümünün üstünde çalışmakta olan Razer Edition  isimli arayüzü kullanılıyor olacak. Model ile ilgili en net bilgiler ise 1 Kasım tarihi içerisinde gerçekleşecek tanıtım esnasında açığa çıkmış olacak.

razer razer phone gfxbench
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi