Red Dead Redemption 2'nin Çıkacağı Tarih Sızdırıldı!

Rockstar Games'in ünlü oyuınlarından birisi olan ve çıkışlı sürpriz bir şekilde duyrulan Red Dead Redemption 2'nin ne zaman çıkacağı belli oldu. İşte Red Dead Redemption 2'nin çıkacağı o tarih!

Red Dead Redemption 2'nin Çıkacağı Tarih Sızdırıldı!
Red Dead Redemption 2'nin Çıkacağı Tarih Sızdırıldı! Burak AYDIN
Bu içerik 1033 kez okundu.

Pek çok ünlü oyunun yapımcısı olan Rockstar Games'in merakla beklenen Red Dead Redemption 2 oyunu hakkında uzun süredir devam eden sessizliği sürerken Red Dead Redemption 2'nin çıkış tarihi sızdırılmış olabilir. İngiltere'de faaliyet gösteren Base firmasını merakla beklenen oyunların çıkış tarihlerini internet siteleri üzerinden yanlışlıkla sızdırdı. Sızdırılan takvime göre Red Dead Redemption 2'nin çıkacağı tarih ise 26 Eylül 2017. 

Bilindiği gibi Rockstar Games Red Dead Redemption 2'nin tanıtım afişinde oyunun bu yılın sonbaharında çıkacağını oyunun afişinde yazmıştı. Base'nin yanlışlıkla sızdırıldığı bu tarih sonbaharla örtüştüğü için makul sayılabilir. Rockstar Games'in Red Dead Redemption 2 oyununu erteleme ihtimalinin de bulunduğu düşünülürse Base'in oyunun çıkış tarihini öğrenip açıklamaması gerekirken yanlışlıkla açıklamış olma durumu da bulunuyor. 

Son olarak Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 oyununun çıkış tarihiyle ilgili olarak herhangi bir şey açıklamadı. Ancak oyunla ilgili olarak ilerleyen aylarda Rockstar Games'in bir açıklama yapması bekleniyor. Son olarak 26 Eylül'de çıkması beklenen Red Dead Redemption 2 oyunu PlayStation 4, Xbox One için çıkacak. Red Dead Redemption 2'nin PC sürümümünse tıpkı GTA V gibi sonradan çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2'nin tanıtım videosunu haberimizin sonundan izleyebilirsiniz. 

 

Red Dead Redemption 2 rockstar rockstar games
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi