Samsung Galaxy S8 Ön Sipariş Rekoru Kırdı!

Samsung'un kısa bir süre önce tanıttığı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus rekorlarla geliyor! İşte tüm detaylar.

Samsung Galaxy S8 Ön Sipariş Rekoru Kırdı!
Samsung Galaxy S8 Ön Sipariş Rekoru Kırdı! Burak AYDIN
Bu içerik 772 kez okundu.

Samsung'un uzun bir süredir hakkında sızıntılarla tanıdığımız ve kısa bir süre önce de tanıtılan yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın daha satışa çıkmadan rekor kırdığı ortaya çıktı.

Samsung'un 7 Nisan tarihinde kendi ülkesi olan Güney Kore'de ön siparişe sunduğu yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın ön siparişe çıktığı anlardan itibaren satış rekoru kırdığı ve sadece 2 gün içerisinde 550.000 adet satışa ulaştığı ortaya çıktı. Samsung'un önceki satış rekoru ise olaylı bir model olan Galaxy Note 7 modeli ise 400.000 adet ön sipariş toplamayı başarmıştı.

samsung-galaxy-s8

Samsung'un bir önceli amiral gemisi olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine göre Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modeli 5 kattan fazla ön sipariş adedine Güney Kore'de ulaştı. Samsung'un yeni amiral gemisi olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın da dünya genelinde de çok satması bekleniyor. 

samsung galaxy samsung galaxy s8 galaxy s8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi