Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus İçin Önemli Bir Güncelleme Yayınladı!

Samsung'un kısa bir süre önce satışa sunduğu yeni amiral gemi modelleri olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri için çok önemli bir güncelleme yayınladı.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus İçin Önemli Bir Güncelleme Yayınladı!
Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus İçin Önemli Bir Güncelleme Yayınladı! Burak AYDIN
Bu içerik 809 kez okundu.

Samsung'un Amerika ve Kanada'da bulunan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus sahiplerine sunduğu bu güncelleme ile birlikte kullanıcıların bir şey yüklediklerinde karşı karşıya kaldıkları DQA yani Device Quality Agent sorunu gideriliyor.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus sahipleri bu güncellemeden önce her 30 saniyede bir "DQA durmaya devam ediyor" diye bir hatayla karşı karşıya kalıyordu.

Bu sorun karşısında Samsung kullanıcılarına DQA uygulamasını kapatma ve Wi-Fi'yi kapatma gibi birkaç geçici öneri sunsa da bu öneriler kullanıcılar tarafından yeterli görülmemiş ve çok kısa bir süre içinde Samsung bu hatayı çözmek adına yeni bir güncelleme yayınladı. Samsung bu güncellemeyi kullanıcılara OTA üzerinden sunarken bir diğer yandan Galaxy Apps uygulaması üzerinden de bu güncellemeyi sundu.

galaxy-s8

Samsung'un bu hatayı kısa bir süre içinde gidermesi çok önemli ancak Samsung'un daha yeni çıkan akıllı telefonunda bu kadar çok hatanın bulunması can sıkıcı bir durum. 

samsung galaxy s8 galaxy s8 plus güncelleme galaxy app
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi