Samsung Galaxy S8'in Dayanıklı Sürümü Galaxy S8 Active'in Detayları Belli Oldu!

Bilindiği gibi Samsung kısa bir süre önce yeni amiral gemisi olan Galaxy S8 modelini tanıtmıştı. Galaxy S8'in merakla beklenen Active modeli de ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S8'in Dayanıklı Sürümü Galaxy S8 Active'in Detayları Belli Oldu!
Samsung Galaxy S8'in Dayanıklı Sürümü Galaxy S8 Active'in Detayları Belli Oldu! Burak AYDIN
Bu içerik 1446 kez okundu.

Akıllı telefon üreticileri bir süre önce amiral gemi modellerinin dayanıklı modellerini de kullanıcılara sunuyordu. Kullanıcılara sunduğu bu akıllı telefonlar diğer modelinden farklı olarak daha dayanıklıydı. Zorlu doğa şartlarına da uyum sağlayan bu modeller daha az kullanıcı kitlesi tarafından benimseniyordu.

Samsung bu anlamda uzun bir süre önce dayanıklı "Active" serisini bırakmıştı. Ancak gelen son bilgilere sonra Samsung Galaxy S8 modeliyle birlikte "Active" serisine geri dönmek istiyor.

Samsung'un dayanıklı Active serisinin yeni üyesi olması beklenen Galaxy S8 Active modelinin SM-G892A model numarasına sahip olacak ve Cruiser kod adına sahip olacak.

Samsung'un bu yeni Active modeli Galaxy S8 Active'in hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Samsung'un askeri MIL-STD-810G standardına sahip olacak. Samsung'un bu yeni Galaxy S8 Active modelinde harici bir Bixby butonu olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.  Samsung'un bu yeni Active modelinin daha dayanıklı olması için fiziksel tuşları olmayacağı düşünülüyor.

galaxy-s8-active

Ayrıca gelen son iddialara göre Samsung'un bu yeni Active modelinin özel bir kampanya ile satışa sunulacağı ve sadece belli ülkelerde ve belli kullanıcılara yönelik satışa çıkacağı düşünülüyor. Gelen ayrıntılara göre Samsung'un Galaxy S8 Active modeli ABD'de sadece AT&T müşterilerine özel olarak sunulacak. Samsung'un Galaxy S8 Active modeline yönelik ilerleyen günlerde daha net bilgilerin gelmesi bekleniyor. 

samsung galaxy s8 galaxy s8 active active
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi