Steam İçerisine RollerCoaster Tycoon 3 Classic Geldiği Açıklandı

1990’lı senelerin en önemli yapımlarından bir tanesi olan ve de Tycoon oyun çeşidinin şüphesiz durumdaki en iyileri arasında bulunan RollerCoaster Tycoon ve de RollerCoaster Tycoon 2 bugün itibariyle Steam üzerinden indirilebilir bir haldedir.

Steam İçerisine RollerCoaster Tycoon 3 Classic Geldiği Açıklandı
Steam İçerisine RollerCoaster Tycoon 3 Classic Geldiği Açıklandı Mahmut Şahan
Bu içerik 800 kez okundu.

1990’lı senelerin en önemli yapımlarından bir tanesi olan ve  de Tycoon oyun çeşidinin şüphesiz  durumdaki en iyileri arasında bulunan RollerCoaster Tycoon ve de RollerCoaster Tycoon 2 bugün itibariyle Steam üzerinden indirilebilir bir haldedir.

Rollercoaster Tycoon Classic oyunu, serinin hem ilk hem de 2. oyunlarını bir araya getirmekte olan bir Remastered paketi içerisinden farklı bir şeyde değil. Çıkmış olduğu dönem içerisinde aldığı skorlar ile beraber oyun tarihine geçmeyi başaran yapım için birde tanıtım videosunun yayımlanmış olduğu açıklandı.

Atari şirketi ile birlikte serinin orijinal yaratıcılarından Chris Sawyer işbirliğiyle hazırlandığı açıklanan bu paketi ise SEGA şirketinin bir Sonic Mania’sı gibi düşünebilmek olanaklı. Zira 2 tane oyunun birden yer almış olduğu basit bir paket içerisinde ziyade 2 tane oyunu birleştirip 95 değişik senaryo seçeneği ve de senaryo editörünü oyun severlerin beğenilerine sunmakta olan yeni bir tane yapım.

Steam üstünde sadece 20 dolarlık bir ücretle hem PC  için hem ise Mac için hazır bir duruma getirilmiş olan yapımla ilgili olarak konuşma gerçekleştiren serinin yaratıcılarından Chris Sawyer; ''Seriyi  de bundan 20 sene önce hazırladıkları, bugünlerde bile bu kadar  çok popüler durumda bulunacağını ve de  bu kadar fazla kişinin tarafından oynanacak olduğunu asla tahmin etmemiştim.'' şeklindeki ifadelerine de yer verdi.

rollercoaster tycoon 3 classic steam rollercoaster tycoon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi