Twitch Artık Full HD 60 fps Yayınlara Destek Verecek!

Amazon'un sahip olduğu ve oyun yayıncılarının vazgeçilmez platformu olan Twitch'e artık 1080 piksel ve 60 fps görüntü desteği geliyor.

Twitch Artık Full HD 60 fps Yayınlara Destek Verecek!
Twitch Artık Full HD 60 fps Yayınlara Destek Verecek! Burak AYDIN
Bu içerik 549 kez okundu.

Günümüzde artık pek çok oyun yayıncısı yayınlarını ya YouTube üzerinden ya da Amazon'un sahip olduğu Twitch üzerinden gerçekleştiriyordu.

Oyun yayıncılarının isteklerine göre sürekli olarak yenilenen Twitch bu anlamda oyun yayıncılarına artık 1080 piksel ve 60 fps görüntü desteği vereceğini açıkladı.

twitch-60fps

Twitch'in resmi blog sitesi üzerinden duyurduğu bu yeni gelişmesi sayesinde, en yeni transcode özelliğiyle birlikte bir önceki 3.5 megabit bit hızı limitinin aşıldığı aktarılıyor. Yani bu sayede artık 60 fps'de tam 1080 piksel yani full hd görüntü desteği verilecek ve oyun yayıncıları ve izleyiciler bu sayede pürüzsüz ve kaliteli bir yayın izleyecekler. Bilindiği gibi Twitch'in yayınları önceden 30 fps ve 1080 pikseldi.

Twitch ayrıca bu yeni özelliği ilerleyen günlerde tüm yayıncılar için aktif hale getireceğini duyurdu. Bakalım Twitch'in bu yeni yayın standartları oyuncuları mutlu edecek mi? 

twitch 60fps 1080 piksel amazon youtube
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Arda     2017-04-01 bende 1080 de bile kasıyor bunu hiç izleyemem . tşk internet
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi