Xperia XZ Modeli İçin Oreo Güncellemesinin Geldiği Açıklandı

Android 8.0 Oreo isimli yeni güncellemesi ile ilgili en hızlı davranmış durumdaki marka olan Sony şirketi, Xperia XZ modeline de Android 8.0 Oreo isimli yazılım güncellemesini resmi bir şekilde kullanıma çıkarttı.

Xperia XZ Modeli İçin Oreo Güncellemesinin Geldiği Açıklandı
Xperia XZ Modeli İçin Oreo Güncellemesinin Geldiği Açıklandı Mahmut Şahan
Bu içerik 1084 kez okundu.

 

Android 8.0 Oreo isimli yeni güncellemesi ile ilgili en hızlı davranmış durumdaki marka olan Sony şirketi, Xperia XZ modeline de Android 8.0 Oreo isimli yazılım güncellemesini resmi bir şekilde kullanıma çıkarttı. Xperia XZ modelindeki cihaz için Oreo güncellemesinin yayınlanmış olduğu açıklandı.

Sony şirketinin 2016 senesi içerisinde piyasaya çıkartmış olduğu Xperia XZ modeline Android 8.0 Oreo isimli güncelleme resmi bir şekilde yayınlandı. Yaklaşık  olarak 1.24 GB'lık bir dosya boyutuna sahip durumdaki Android 8.0  isimli Oreo yazılımı güncellemesi, Versiyon açısından 41.3A.0.401 şeklinde numaralandırıldı.

Xperia XZ Premium modelinin hemen sonrasında Xperia XZ modeli için de yayınlanmış olan Android 8.0 Oreo  isimli güncellemesi, çok fazla sayıda sistemin iyileştirmesi ve de Oreo ile beraber gelmekte olan yeniliği içermekte.

Xperia XZ modeli için yayınlanmış olan Android Oreo isimli güncellemesi, telefonun genel  şekildeki kullanım deneyimini çok daha iyi bir hale getirmiş olacak. Oreo güncellemesi ile verilmiş olan çoklu ekran, akıllı bir metin seçme, otomatik bir şekilde doldurma gibi  yeni özellikler ile beraber, ciddi  bir oranda sistem iyileştirmeleri ve de yeniliklerde telefona gelmiş bir durumdaki.

Güncellemenin gelen dosya boyutu büyük olduğundan dolayı indirme işlemini WiFi bağlantısı ile birlikte yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

sony xperia xz android oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi