Watch Series 6 için ücretsiz onarım programı

Watch Series 6 için ücretsiz onarım programı
Watch Series 6 için ücretsiz onarım programı hande erol

Daha önce iPhone, MacBook, iPad gibi ürünlerinde yaşanan birtakım sorunlar için ücretsiz onarım programı başlatan Apple, şimdi de Apple Watch Series 6 modelinde siyah ekran sorunu olduğunu kabul etti.

Apple, konuyla alakalı web sitesinde yayınladığı duyuruyla sorunun Nisan 2021 ile Eylül 2021 arasında üretilen 40 mm Apple Watch Series 6 modelinde görüldüğünü belirtti. Bu kapsamda harekete geçen şirket, siyah ekran sorunundan muzdarip olanlara ücretsiz teknik destek sağlayacağını duyurdu.

Apple Watch Series 6’da sorun yaşıyorsanız, ücretsiz onarım programı için başvurmadan önce akıllı saatinizin uygunluk durumunu kontrol etmeniz gerekiyor. Bunun için şirketin ücretsiz teknik servis desteği sayfasına girip Serial Number kısmına cihazınızın seri numarasını yazın ve “Submit” butonuna tıklayın.

Apple, ücretsiz onarım programından faydalanmak isteyen Apple Watch Series 6 kullanıcıları için şu bilgileri paylaştı:

Apple, onarımı kısıtlama veya ürünün satın alındığı ülke ya da bölgeyle sınırlama hakkını saklı tutar.
Dünya genelindeki bu Apple programı, Apple Watch’unuzun standart garanti kapsamını genişletmez. Tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaki haklarınız bu programdan etkilenmeyecek.
Bu program etkilenen Apple Watch Series 6 aygıtını kapsar ve birimin ilk perakende satış tarihinden sonraki 2 yıl boyunca geçerlidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor