Nike HyperAdapt 1.0 Satış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıktı!

Nike HyperAdapt 1.0 teknoloji ayakkabısı uzun bir test aşamasından sonra nihayet satışa sunuluyor. Geleceğe Dönüş filminden çıkmış bir tasarıma sahip olan ayakkabının fiyatı da oldukça konuşulacak.

Nike‘ın kendi kendini bağlayabilen Geleceğe Dönüş filminden esinlenen ayakkabısı bir süre önce açık arttırma ile satışa sunulmuştu. Aradan çok geçmedi Nike HyperAdapt 1.0 spor ayakkabı modeli de benzer özelliklerle kullanıcılara sunuldu. Nike HyperAdapt 1.0 teknoloji ayakkabısı da geleceğe dönüş ayakkabısı gibi kendi bağlarını otomatik olarak bağlama özelliğini bulunduruyor.

NikeHyperAdapt 1.0 model teknoloji ayakkabısını mekanik ve elektrik mühendisliğinin derin araştırmaları sonucu oluşturulmuş bir ürün olarak değerlendiriyor. Kendi bağcıklarını otomatik olarak bağlama özelliği bulunan Nike HyperAdapt 1.0, diğer spor ayakkabılara göre fiyat olarak oldukça yüksek bir etikete sahip.

Nike HyperAdapt 1.0 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

28 Kasım‘da Nike resmi sitesinden satışa sunulacak olan son teknoloji HyperAdapt 1.0 spor ayakkabısına sahip olmak için tam 720 dolar ödemeniz gerekiyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı