Apple Watch'un Yeni Kayışları Satışa Sunuldu!

Teknoloji devi Apple dün Apple Store Online mağazasında önemli ürünleri satışa sunudu. Apple'ın satışa sunduğu ürünler arasında yeni Apple Watch kayışları dikkat çekti. İşte tüm detaylar.

Apple Watch'un Yeni Kayışları Satışa Sunuldu!
Apple Watch'un Yeni Kayışları Satışa Sunuldu! Burak AYDIN
Bu içerik 674 kez okundu.

Apple'ın ilk giyilebilir ürünü olan ve pek çok kişi tarafından büyük bir beğeniyle kullanılan Apple Watch'un yeni kayışları satışa sunuldu. 

Apple'ın yeni Apple Watch kayışları arasında Naylon Örme Kayış, bağımsız Nike kayışları ve ince bir işçilikle üretilen yeni Hermes kayışları bulunuyor. Apple Watch'un yeni satışa sunulan kayışlarınınım arasında çakıl grisi, azur mavisi ve kamelya renklerinde spor kordon; ahududu, göl mavisi, turuncu, kırmızı, polen sarısı ve gece mavisi renklerine sahip yeni kayışlar bulunuyor. 

Apple'ın bir diğer özel üretim kayışı olan Nike Spor kordonlarına ise yeni seçenekler eklendi. antrasit/siyah, saf platin/beyaz ve volt/siyah renklerine sahip kayışları satışa sunuldu. Apple'ın bilindiği gibi Nike kordonları sadece Nike+ saatleriyle birlikte satılıyordu. Artık kullanıcılar Nike kordonlarını ayrıca satın alabilme seçeneğine kavuşmuş oldu. 

Apple'ın satışa sunduğu yeni Apple Watch kayışları Apple Store Online mağazasından satın alınabilecek. Apple'ın bu kayışları mart sonunda mağazalarda satışa sunulacak. 

 

apple apple store apple watch
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi