Kablosuz ve Hızlı Şarjdan Daha İyisi

Kablosuz ve Hızlı Şarjdan Daha İyisi

Kablosuz ve Hızlı Şarjdan Daha İyisi
Kablosuz ve Hızlı Şarjdan Daha İyisi Tugrul Demir
Bu içerik 719 kez okundu.

Şarj Aleti Teknolojisinde Bir Dev Adım Daha

Teknoloji ilerledikçe ve yeni özellikler devreye girmeye başladıkça elektronik cihazlarla geçirilen zaman artmaya devam ediyor. Buna bağlı olarak da şarja olan ihtiyaç artıyor. Şarj aletinin daha kolay ve konfor sunarak işlevsel hale getirilmesini isteyen bilim insanları bir yenilikle daha gelmeyi planlıyor. Buna göre anti lazer teknolojisi adını alan özellikle odanın diğer ucunda olsanız bile cihazınızı şarj edebilmenizin önü açılıyor.

Kablosuz ve Hızlı Şarjdan Daha İyisi

Yapılan son çalışmalardan sonra akıllı telefonların daha iyi performans ile kullanılması ve şarj edilmesi için kablosuz şarj üretimi yapıldı. Ardından da hızlı şarj adımları geldi. Bunların üzerine yeni bir adım daha eklenerek anti lazer teknolojisine geçiş yapılıyor. Çünkü kablosuz şarjın çalışması için pede yakın olması gerekirken bunu ortadan kaldırmak mümkün oluyor.

Nasıl Çalışır?

Resmi şekilde ürün tanıtımı henüz gerçekleşmemiş olsa da var olması beklenen özellikler hakkında bilgi veriliyor. Şarj etmek istediğiniz akıllı cihaz ile şarj aletinin aynı odada olması yeterli oluyor. Görünmez bir enerji yayılımı sayesinde prize takmanız veya araç kullanmanız gerekmeden telefonunuz şarj ediliyor. Diğer akıllı cihazlarınız için de kullanılıyor.

Performans ve Şarj Süresi

Şarj etme konusunda herhangi bir sorun yaşamayan şarj aletinin çözmesi gereken bir başka ayrıntı bulunuyor. Bu şekilde şarj olan telefonun ne kadar süreyle performans sağlayacağı üzerinde çalışılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi