Hepsiburada Amazon Tarafından Mı Satın Alınacak?

Dünya üzerinde yer alan en büyük online satış marketlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkan Amazon şirketinin hakkında dikkatleri çok fazla çeken bir gelişme daha gündeme gelmiş oldu.

Hepsiburada Amazon Tarafından Mı Satın Alınacak?
Hepsiburada Amazon Tarafından Mı Satın Alınacak? Mahmut Şahan
Bu içerik 1450 kez okundu.

Dünya üzerinde yer alan en büyük online satış marketlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkan Amazon şirketinin hakkında dikkatleri çok fazla çeken bir gelişme daha gündeme gelmiş oldu. Hepsiburada isimli e-ticaret sitesinin yönetimi Webrazzi 2017 oturumları kapsamında, gündeme adeta bir damga vuracak konuya da açıklık getirmiş oldu. Amazon şirketi, Hepsiburada’yı yakın bir zaman içerisinde satın alacak mı?

Webrazzi 2017 ourumları içerisine konuşmacı olarak katılmış olan Hepsiburada isimli e-ticaret platformunun Yönetim Kurulu Başkanı görevinde bulunan Hanzade Doğan Boyner, bir zamandan beri çok yüksek ses ile dile getirilmekte olan bu satın alma söylentilerine de  en net yanıtı açık bir şekilde vermiş oldu.

Hanzade Doğan Boyner, uzun bir zamandan beri gündemde yer almaya devam eden söylentilerin tamamı ile asılsız ve  de gerçeklikten  son derece uzak bir durumda olduğunu, Hepsiburada ismine sahip olan e-ticaret platformunun öncelikli hedefinin ise  ülkenin dijitalleşme ile ilgili sürecine çok büyük bir yarar sağlayabilmek olduğunu net bir şekilde açıkladı. Müşteriler ile birlikte iş ortaklarına ve  de ülkeye sağlamış oldukları yarar ile kazanmayı başaran bir firma olduklarını da dile getirmiş olan Boyner, bütün odaklarının bu konular üstüne olduğunu net bir şekilde açıkladı.

amazon hepsiburada webrazzi 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi