Tesla'dan Müşterileri İçin Özel Bir Müzik Uygulaması

Çok sık bir şekilde Elon Musk’ın ne derecede çatlak olabileceği ile ilgili yazıp çizmekteyiz. Halen kafadan bir problemi bulunuyor mu bunu çözemesek bile, söz konusu olan şey üretim olduğu zaman doyumsuz olduğuna sonuna kadar eminiz.

Tesla'dan Müşterileri İçin Özel Bir Müzik Uygulaması
Tesla'dan Müşterileri İçin Özel Bir Müzik Uygulaması Mahmut Şahan
Bu içerik 671 kez okundu.

Çok sık bir şekilde Elon Musk’ın ne derecede çatlak olabileceği ile ilgili yazıp çizmekteyiz. Halen kafadan bir problemi bulunuyor mu bunu çözemesek bile, söz konusu olan şey üretim olduğu zaman doyumsuz olduğuna sonuna kadar eminiz. Teknoloji dünyasındaki doymak bilmez adam, şimdi ise Tesla kullanıcıları için özel bir müzik uygulaması üretebilme konusunu gündemine almış durumda.

''Niçin Spotify ya da Apple Music ike çalışmıyor ki?'' şeklinde bir soru sorabilirsiniz. İnanmalısınızki bizlerde ilk önce buna benzeyen çok fazla soru sorduk, ancak zaman içinde '‘Musk’ın üretmiş olduğunu kullan, niçin ürettiğini  de sorgulama’' şeklindeki politikayı benimsemeyi öğrenmeyi başardık.

Konu ile alakalı açıklamada bulunmuş olan Tesla sözcüsü ise; ''Bizim maksadımız, müşterilerimize istemiş oldukları müzikleri, diledikleri bir kaynaktan dinleyebilmeleri amacıyla ''olağanüstü derecede bir araç içinin deneyimi tasarlayabilmektir'' ifadeleri ile konuşma yaptı.

Araba ve de müzik pazarını beraber değerlendirecek olur isek, Spotify isimli popüler uygulamanın 50 milyon tane, Apple müziğin de 27 milyon tane aktif kullanıcısı yer almakta. Öte yandan, Tesla 2016 senesi boyunca öteki Amerikan otomobil markalarından Ford ve de General Motors'un üretmiş olduğu modellerinin satış sayısına hiç bir şekilde yaklaşamadı. Kendisine çok farklı pazarlar yaratmış olan Tesla'yı nasıl bu belirtmiş olduğumuz otomobil markaları ile karşılaştırmak çok fazla sağlıklı değil ise, sanıyoruzki akıllarındaki bu uygulamayı da Spotify gibi herkes tarafından tanınan bir dev ile karşılaştırmak hiç bir şekilde akıllıca olmayacak. Devamlı olarak yenilik, sürekli yenilenmeyi hedeflemiş olan elektrikli otomobil markası ise, müşterilerinin çok daha fazla memnun olması için çalışmalarına hiç bir şekilde ara vermeden devam edeceğe de benziyor.

tesla elon musk spotify
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi